Trabzon Vinç

İnsan kas gücünün yeterli olmadığı yüklerde kaldırma, taşıma, indirme gibi işlemleri kolayca yapılmasını sağlayan ve belli bir mekanizma sistemi olan, mekanik ve enerji ile çalışan alet ve makinalara vinç denilmektedir. Vinçler ihtiyaç duyulan her alanda kolaylıkla kullanılabilmektedir. Ama vinç denilince özellikle akla gelen büyük inşaat işlerinde kullanılmasıdır. Özellikle Türkiye gibi gelişmekte olan ülkelerde inşaat sektörünün gelişmesiyle vinç kullanımları yaygınlaşmış ve insan gücüyle yapılamayacak işler kolaylık ve uzmanlıkla çözülebilir olmuştur.

Hareket ve kaldırma kabiliyetine göre vinçler iki çeşit sınıfa ayrılmaktadır. Ayrıca bu iki sınıfın alt grubunda birçok çeşidi bulunmaktadır. Örnek olarak; paletli vinçler, mobil vinçler ve kule vinçlerini ve daha birçoklarını sayabiliriz. Şantiyeler, maden ocakları, limanlar, inşaat sahaları, depolar, işyerleri, alışveriş merkezleri gibi çok sayıda örneğini verebileceğimiz alanlarda kullanımına her daim ihtiyaç duyulmaktadır. Ağırlık olarak kilogramdan onlarca tona kadar kaldırma, taşıma ve bu yükleri metrelerce yükseğe çıkarabilmesinden dolayı çok kullanışlı pratiktir. Sadece büyük sahalarda kullanımı düşünülmemesi gereken vinçlerin basit sistemli olanlarını da işyerlerimizde ağırlıkları düşükte olsa eşya kaldırma, taşıma, indirme konusunda kullanmaktayız.  Fakat herhangi bir işyerinin nasıl her şeyi arabalarını bile demirbaş olarak değil kiralama olarak kullanmaktaysa vinç hizmetlerinde de kiralama yolu seçilmektedir. Kiralama yolunun seçilmesinin en büyük sebebi maliyetidir. Peki, vinç kiralama firması seçerken neden Trabzon Vinç i Karadeniz Bölgesi için tercih etmelisiniz? Çünkü Trabzon Vinç geniş ürün seçenekleriyle her türlü ihtiyacınız için sizlere vinç seçenekleri sunabilmekte ve ayrıca dikkatli ve özenli çalışanlarıyla maliyetlerinizi kısmakta sizlere yardımcı olmaktadır.

Trabzon Vinç hizmetleri olarak Trabzon ve tüm Karadeniz bölgesinde sizlere hizmet vermekteyiz. Seyyar ve Sabit vinç seçeneklerimiz ile hem büyük iş yerleri, inşaat alanları ve şantiyelerde hem de küçük ve az eşya taşıma işlemlerinde her daim yanınızdayız.  Vinçler her daim gelişen teknolojiler olduğu için en büyük iş kullanan kişilere yani vinç operatörlerine düşmektedir. Vinç operatörlerinin işini ciddiyetle yapmaları ve işlerinde uzmanlaşmaları çok büyük bir gerekliliktir. Trabzon Vinç bünyesinde tüm çalışan vinç operatörlerimiz değişime ve gelişime açık, dikkatli ve bilinçli personellerdir. Sizlere ene kaliteli hizmeti sunabilmek için biz her daim kendimizi ve portföyümüzü geliştirmekteyiz.

 

Trabzon Vinç