Trabzon Vinç

Trabzon Vinç

Vinçler, genellikle halat, zincir ve makaralarla donatılmış makine türü olup, yükleme, kaldırma ve boşaltma işlerinde yatay olarak da hareket edebilen,insan gücünün yetersiz kaldığı yerde devreye giren iş makineleridir.Vinçler daha ziyade yükleme, boşaltma ve taşıma işleri için istihdam edilmektedir. En çok inşaat sektöründe, endüstriyel alanda ve imalat sanayiinde, ağır ekipman ve malzemelerin hareket ettirilmesinde kullanılmaktadır.Trabzon Vinç olarak,son zamanlarda kullanımı oldukça artmış olan bu iş makineleri ile Trabzon ve çevresinde en kaliteli ve hızlı hizmeti sizlere sunmaktayız.

Vinçler üç ana parçaya ayrılırlar. Bunlardan birincisi vincin toprağa oturduğu büyük ve ağır gövde; ikincisi gövdeden eğik olarak uzanan bir kol; üçüncüsü de gövde ve kol üzerinde kurulmuş olan çelik halat donanımıdır.Genel olarak bakıldığında bütün vinçlerin çalışma prensipleri birbirine benzese de,vinçler  kullanım alanı ve iş kollarına göre farklılık gösterir. Bünyemizde her türlü kullanıma uygun vinç çeşidi bulunmakla birlikte özetle şu gruplara ayırabiliriz;Pergel vinç(360 derece dönebilen bir vinçtir aynı zamanda dönme açıları ayarlanabilir),Kule vinç(kule şeklinde olan vinçlerdir,liman ve inşaat şantiyelerinde konteyner gibi ağır yüklerin taşınmasında kullanılırlar),Sepetli vinç(merdivenle erişilemeyen yerlerde kullanılmaktadır,bu nedenle itfaiyeciler ve enerji nakil hattı personellerinin en çok faydalandığı iş makineleridir),Tek Ray vinç(tek bir hat üzerinde hareket eden, belirli kapasitede yük kaldırabilen bir iş makinesidir),Gezgin vinç( iki tarafında ray bulunan, belirli bir alanda hareket kabiliyeti olan, özel üretim vinçlerdir).Bunların dışında  zincirli, halatlı, mobil, paletli olmak üzere birçok vinç çeşidi siz değerli müşterilerimizin seçimine göre hizmetinize sunulmaktadır.

Trabzon Vinç en yeni ve en teknolojik çalışma makineleri, en uzun bomlu vinçleri, en tecrübeli personel kadrosu ile en büyük prensibi müşteri memnuniyeti olan, çevreye duyarlı, insana önem veren sektöründe bir öncü bir firmadır. Kiralık vinç, yük kaldırma, indirme, yükleme, boşaltma, montaj, demontaj, tahmil, tahliye, kurtarma, yıkım, harfiyat, nakliyat, taşıma ve her türlü ağır nakliye işleriniz için size sadece bir telefon uzaktayız.Yapılmasını istediğiniz işlerinizi en hızlı ve en verimli bir şekilde tamamlayacağımızdan şüpheniz olmasın.

 

Trabzon Vinç