Trabzon Sepetli Platform

Trabzon Sepetli Platform

Trabzon Sepetli Platform, son dönemlerde neredeyse günlük hayatımızda bile ihtiyaç duyduğumuz sepetli vinç hakkında her türlü hizmeti en doğru şekilde sunmaktadır. Genel olarak bakıldığında sepetli vinç; yüksek katlı yapılarda insan gücüyle ulaşılması mümkün olmayan alanlara çalışanların güvenle ulaşmalarını sağlayan bir vinç modelidir. Sepetli vinçlerin kendi sınıfında da pek çok model ve tipleri bulunmaktadır. İşlerin gerçekleştirilmesinde büyük rol oynayan sepetli vinçler güvenli iş şartlarında çalışma imkanı sunduğu gibi işlerin kısa sürede tamamlanmasına da büyük katkı sağlamaktadır. Günümüzde çok katlı yapıların çok olması ve hızla da artması nedeniyle pek çok sektörde hizmet veren firmalar tarafından sepetli vinçler kullanılmaktadır. Aslına bakıldığında adeta pek çok firmanın eli ayağı niteliğinde olan iş makineleri diyebiliriz.

Sepetli platformlar genellikle yüksek yapıların dış cephe tadilatlarında, cam temizliklerinde, boya, sıva, montaj, tamir ve tadilat gibi işlerde sıklıkla kullanılmaktadır. İhtiyaca göre değişikilik gösteren bu sepetli platformlar genelde 20 metreden başlayıp 84 metreye kadar çıkabilirler. 20-25 metreye kadar ulaşabilen vinçler hafif kamyon ile taşınabilirken, şehir içinde kolaylıkla kullanılabilirler. 45 metreye kadar ulaşabilen vinçler de genelde daha ağır kamyonlarla taşınırlar ve yüksek yapılarda ve inşaatlarda büyük kolaylıklar sağlarlar. 53 metreye ulaşabilen vinçler 26 ton kamyonlarla taşınmaktadır. Oldukça yüksek bir mesafeye ulaşabilen bu araçlarla birçok iş hem hızlı hem de güvenli bir şekilde yapılabilmektedir. 72 metrelik ve üstü vinçler ise 32 ton kamyon ile taşınmakta, bu yüksekliklere ulaşan yapılarda büyük iş kolaylığı sağlamaktadır. Bununla birlikte yapılacak işe ve konuma göre de sepetli platformlar değişiklik gösterirler; eklemli, eklemsiz, kendinden yürüyüşlü platformlar gibi. Sepetli vinçlerin çeşitleri firmamızda oldukça fazladır. Sepetli platformların  iş hayatında ve günlük hayatta kazandırdığı bir çok kolaylık ve ek özellikler göz önünde bulundurulmalı ve bu aşamada alanında en güvenilir olan şirket seçimi yapılmalıdır.

Trabzon Sepetli Platform alanında edindiği iş tecrübesini, kaliteli araç, bilgili ve tecrübeli operatörleriyle siz, çok değerli müşterilerine kalitenin en yüksek olduğu hizmeti sunmaya herzaman devam edecektir. Firmamızdan 20 metreden 84 metreye kadar sepetli vinçleri anında temin edebilir veya bilgi alabilir, böylelikle işlerinizi en hızlı ve kolay bir şekilde halledin veya bırakın biz sizin yerinize her şeyi çözüme kavuşturalım.

Trabzon Sepetli Platform